رایحه ظهور

Switch to desktop عضویت Login

اگر بگویم ظهور واقع شده چه می گویید؟!

در حالی که برخی از دیرباوران هیچ دورنمای امیدوارکننده ای را برای نزدیکی ظهور نمی بینند بزرگانی مانند علامه حسن زاده آملی با بیاناتی حکیمانه ، آنچنان ظهور را ملموس و در دسترس نشان می دهند که امید و نیروی مضاعفی برای پیمودن اندک فاصله باقیمانده تا آن دوران طلائی در جامعه منتظر ایجاد می نماید ، این بیانات پرمغز و امیدوار کننده که در سال 80 و در جمع برخی از طلاب محقق و مشتاق ظهور ایراد شده است ، از چنان اهمیت بالایی برخوردار است که می طلبد منتظران ظهور بارها و بارها با مطالعه ، پیرامون آن بیندیشند ، مطمئناً نور این بشارتها آنچنان درخشان است که می تواند غبار دیرباوری و شک و تردید را از دلها بزداید و این حقیقت تابناک که ما در آستانه آن واقعه شریف هستیم را در قلوب مشتاقان استوارتر گرداند.

» ابتدای نظرات (725)
بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد الله رب العالمین و صلی الله علی سیدنا محمد و آله الطیبین الطاهرین المعصومین

حجت الاسلام حسین نژاد ( از طلاب و فضلای حوزه علمیه قم) :

شکر پروردگار متعال را که نعمت حیات بخشید و به نعمت اسلام و ایمان مفتخرمان کرد تا در سایه بندگی اش درجات کمال را طی کنیم و به مقام قرب و رضوانش نائل شویم  و در این راه، بندگان صالح و اولیاء مقربش را در کسوت انبیاء و و اوصیا علیهم الصلاة و السلام، مربی و معلم و رهبر ما انسانها قرار داد، تا در سایه پیروی از این اسوه های الهی به سر منزل مقصود برسیم و آفات و خطرات مسیر بندگی ، مانع از طی مسیر نشود؛ یکی از بزرگترین الطاف الهی برای مومنین عصر حاضر، خصوصا ملت شریف ایران، تقارن مبارک ایام حیات دنیوی شان با انقلاب اسلامی و برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و تداوم آن با هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای - مد ظله العالی- میباشد.

 

شکر این نعمت اقتضا میکند که روز بروز شناخت ما از این مقوله حساس و سرنوشت ساز تاریخ بشریت عمیق تر شود و تلاش مضاعفی انجام شود، تا این حرکت توحیدی-ولایی ، به اهداف والای خود روز به روز نزدیکتر شود

یکی از مهمترین محورهایی که لازم است در این مقوله تببین شود؛ رابطه انقلاب اسلامی ایران در ارتباط با جریان تاریخی حرکت انبیاء عظام و اوصیاء طاهرینشان، خصوصا بعثت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله و امامت جانشینان ایشان در گذشته و آینده می باشد.

البته در این مقاله، قصد ورود کلی به این بحث نداریم اما لازم است به عنوان مقدمه مطلب به این حقیقت مهم توجه شود که علت عمده و اساس موفقیت های نظام اسلامی عزیزمان، پیوندهای بنیادین و گسست ناپذیر با این سیر نورانی الهی در بستر تاریخ بوده است و اگر نبود این پیوند مبارک معلوم نبود که آیا انقلابی در این مرز و بوم شکل میگرفت یا نه؛ یا در تداوم به چه سرنوشتی دچار میشد!

به همین خاطر لازم است بیش از پیش این موضوع از زوایای گوناگون نگریسته شود و ابعاد مهم این پیوند تببین و تشریح شود

یکی از شاخص های مهم و استراتژیک این بحث موضوع تببین پیوند انقلاب اسلامی ایران و انقلاب جهانی حضرت خاتم الاوصیاء، حجه بن الحسن العسکری (ارواحناه فدا) و مقوله "ظهور" میباشد

پیشینه تاریخی این بحث و تببین این موضوع به همان اولین روزهای آغاز نهضت میرسد وعمری به درازای خود انقلاب دارد.

بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، بارها در پیامهای مکتوب و سخنرانی هایشان چه قبل از پیروزی انقلاب و چه بعد از انقلاب، به این موضوع اشاره داشته اند.

ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای نیز به عنوان ناخدای کشتی انقلاب به اشکال گوناگون در این مورد سخنانی ایراد کرده اند. علما و دانشمندان جهان اسلام خصوصا  جهان تشیع نیز به بیان های گوناگون در این زمینه بیانات مهم و موثری داشته اند که وارد شدن به این موضوع فرصت زیادی می طلبد.

موضوع این مقال، پرداختن به این قضیه از زبان افتخار عالم تشیع در عصر حاضر علامه ذو فنون "حضرت آیت الله حسن زاده آملی " است

جایگاه علمی و عظمت شخصیت عرفانی این وجود گرانقدر شناخته شده تر از آن است که نیاز به پرداختن به آن باشد و اهمیت این مطلب این است که از طرف چنین عالم وارسته و محقق والا مقامی بیان شده است ؛

بیش از این شما عاشقان دلباخته یوسف فاطمه را منتظر نمیگذارم و به نقل این مطلب از زبان ایشان میپردازم:

لازم به ذکر است که بیان این مطلب از طرف استاد به حدود 10  سال پیش بر میگردد و به خاطر اهمیت موضوع و اقتضاء فضای اجتماعی سیاسی این دوران، برای اولین بار بصورت مکتوب عرضه میشود:

اوائل روزهای سال 1380 (ه.ش) بود که بعد از حضور در مناطق جنگی دفاع مقدس با جمعی از دوستان عازم شهر مقدس قم شدیم؛ فیض زیارت حضرت معصومه و دیدار با برادران فاضل و محقق حوزه علمیه لحظات به یاد ماندنی را برای جمع ما به یادگار گذاشت. در ایام حضور در قم با محقق بزرگواری آشنا شدیم که در مورد ظهور و نشانه های آن تحقیقات گسترده ای انجام داده بود و با استدلالهای روائی جالب معتقد بود که ظهور بسیار نزدیک است . نکات علمی سخنان ایشان، هر شنونده ای را به تفکر وامیداشت و قضیه فراتر از یک ادعای احساسی و بی بنیان بود تا این که در همان ایام توفیق، یارِ جمع دوستان شد و در صبح یک روز بهاری موفق به حضور در بیت علامه حسن زاده آملی (حفظه الله تعالی) شدیم و از نزدیک این دانشمند گرانقدر را زیارت کردیم. داستان چگونگی حضور در محضر ایشان و ساعتی که در خدمت معظم له بودیم خود جریانی شیرین و درس آموز است که وقت مستقلی برای بیان میخواهد که در این مقال مختصر نمیگنجد؛

 

اما آنچه باعث شد آن جلسه برای این حقیر به یاد ماندنی و سرنوشت ساز شود مطرح شدن ماجرای تحقیق برادر محققمان درمورد ماجرای ظهور ونشانه های آن بود.

آن طلبه فاضل به تفصیل موضوع را برای حضرت علامه شرح دادند و ایشان با ادب و حوصله مثال زدنی به دقت به سخنان ایشان گوش دادند؛ همه دوستان حاضر در جلسه لحظه شماری میکردند تا عکس العمل علامه حسن زاده را در قبال مسائل مطرح شده مشاهده کنند، بعد از پایان سخنان برادر بزرگوار، استاد لحظه ای تامل کردند و سپس با خنده شیرین و معنا داری به جمع نگاه کرده و با آن لهجه شیرین فرمودند " خلاصه عرائض حضرات این است که میخواهید بفرمایید که ظهور حضرت نزدیک است؟"

با تایید دوستان ایشان فرمودند (توجه: دقیقا این جمله را فرمودند) : اگر بگویم ظهور اتفاق افتاده چه؟

همه جا خوردیم. اصلا انتظار چنین مطلبی را از ایشان نداشتیم همه مات و متحیر این سخن ایشان بودیم و نمیدانستیم چه بگوییم.

علامه که متوجه تحیر جمع شده بود با بیانی حکیمانه این گونه مطلب را توضیح دادند (( برای توضیح مطلب باید مثالی بیان شود: پرودگار متعال قواعد عالم ملکوت را نظیر و شبیه قواعد عالم ملک قرار داده و عالم تکوین را منطبق با عالم تشریع خلق کرده تا بشر با پی بردن به اسرار و قواعد عالم ملک و تکوین، پی به اسرار ملکوت و تشریع ببرد و از این هماهنگی و شباهت حکمتهایی  استفاده کند، یکی از این قواعد مسلم و عمومی طبیعت، تدریجی بودن تحولات میباشد؛ فی المثل حرکت وضعی زمین و در پی آن طلوع و غروب خورشید یک فرایند تدریجی است. اگر خورشید به یک باره در آسمان زندگی مادی و طبیعی طلوع یا غروب کند در روند حیات اختلال ایجاد میشود و هیچ موجود زنده ای قادر به تطبیق خود با تغییر وضعیت نور در میدان حیات نخواهد بود و نظم زندگی به هم میریزد.

خورشید باید به تدریج غروب و طلوع کند تا موجوداتِ تحت تاثیر خورشید بتوانند خود را با تغییرِ رخ داده تطبیق کرده و حیات به چرخه ی نظم خود ادامه دهد.

نظیر همین اتفاق نیز در حیات معنوی و ملکوتی بشر، در حال، اتفاق افتاده است ))

علامه بزرگوار در توضیح این مطلب فرمودند (( امام معصوم، خورشید آسمان حیات معنوی بشر است و طلوع و غروب ایشان در صحنه حیات بشر تابع قواعدی شبیه قواعد طبیعی خورشید است اگر مقوله غیبت و ظهور حضرت ( که به مثابه طلوع و غروب خورشید است) بطور دفعی و بدون هیچ زمینه ای واقع شود، مسلما جوامع بشری تاب این تحول شدید را نخواهد داشت.

 

بدین علت حکمت الهی مقتضی  تدریجی بودن این اتفاق عظیم است؛ با بررسی تاریخ حیات با برکت حضرت در میابیم که این اتفاق (تدریجی بودن) درمورد غیبت حضرت واقع شده است.

{ غیر از اینکه حیات سه امام همام قبل از امام عصر(عج) تقریبا به حالت غیبت بوده و نوعی تمرین برای شیعیان برای زندگی مومنانه بدون ارتباط فیزیکی با امام بود }

غیبت حضرت به دو مرحله غیبت صغری و کبری تقسیم میشود، مرحله غیبت صغری به مثابه آماده کردن مردم برای غیبت اصلی و طولانی حضرت بوده است.

همین حکمت در دوران ظهور حضرت هم رعایت خواهد شد؛ بشری که در طول صد ها سال در دل ظلمت زندگیِ بدون حاکمیت فرهنگ توحیدی-ولایی نشو و نما پیدا کرده، ظرفیت تحمل ناگهانی نور وجودی که به تعبیر قرآن زمین را اشراق میکند "اشرقت الارض بنور ربها..." را ندارد؛ لذا باید واسطه در این بین وجود داشته باشد؛ بدین معنا که مجالی برای تجلی نور ایشان در وسعت های محدود بوجود آید، که مردم بتوانند خود را برای حضور آن مقام رفیع آماده کنند))

سپس آن عارف روشن ضمیر تاملی کرده و با قاطعیت، جملاتی فرمودند که باعث شد جمع حاضر به وجد آمده و طوفانی از شادی و سرور در دل و جان حضار پدید آید:

و آن از این قرار بود (( قرائن و شواهد نشان میدهد انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران "ظهور صغرای حضرت بقیه الله الاعظم" و بین الطلوعین حکومت جهانی امام زمان ارواحنا فداه میباشد ))

آنگاه این مژده بزرگ را بیان مثال هایی شرح دادند (البته برای حقانیت این مطلب صدها و شاید هزاران مثال میتوان بیان کرد مخصوصا با محاسبه ده سال افتخارات نظام اسلامی که بعد از بیان این مطلب واقع شده، اما برای رعایت امانت فقط نمونه هایی که ایشان فرمودند ذکر میشود که خللی بر مستند بودن گزارش آن جلسه تاریخی وارد نشود)

ایشان فرمودند (( مثلا این مراسمات عبادی و معنوی را ببینید؛ روزی در همین شهر قم، اگر چند طلبه بصورت انفرادی و با هزینه شخصی چند روزی اعتکاف میکردند، میگفتیم الحمد الله معنویت در حوزه پیشرفت کرده ولی اکنون میبینیم چند هفته قبل از ایام اعتکاف شاهد جوانانی هستیم که چندین شبانه روز و در سخت ترین شرایط و با کم ترین امکانات در مساجد و حرمها معتکف میشوند و عمده هدف خود را خود سازی برای آمادگی ظهور اعلام میکنند ، مگر در ایام رژیم گذشته عموم مردم از معارف اهل بیت و ادعیه ایشان اینقدر اطلاع داشتند!؟ در روز عرفه در غیر صحرای عرفه شاید خواصی پیدا میشدند که دعای عرفه سید الشهدا را با آن مضامین بلند و عرشی را قرائت میکردند؛ اما اکنون چه؟ از ظهر تا عصر عرفه، مساجد ، حرمها و خیابانهای اطراف و رسانه ها بسیج میشوند تا میلیونها انسان اعم از نوجوان و جوان و پیر و زن و مرد و عامی و عالم در کنار هم نشسته و با ناله و تضرع، این دعای به این حجم را قرائت میکنند! اینها فرج امام زمان نیست، پس چیست؟ زمانی بر این ملت گذشت که حتی در میان خواص کمتر کسی پیدا میشد که بتواند قرآن را از روی مصحف، به درستی قرائت کند؛ تا چه رسد به درک معانی و معارف قرآن. اما اکنون میبینیم که درسراسر کشور دهها هزار حافظ و قاری قرآن تربیت شده اند که بدنبال درک حقائق قرآن و عمل به آنها هستند آیا اینها جلوه های ظهور نیست؟ نماز جمعه ها، راهپیمایی ها، جهادها و شهادت ها، احیاء مهدیه ها و جمکران، اقبال مردم به دعای ندبه و... همه و همه نشان از یک خیزش عظیم و تحولی بی سابقه در تاریخ تشیع و همه جلوه هایی از ظهور صغری است ، انقلاب اسلامی ایران، ظهور برنامه ای، شخصیتی و حقوقی حضرت مهدی موعود(عج) بوده و ظهور جهانی و اصلی حضرت، ظهور شخصی و حقیقی ایشان میباشد؛ هر کس هر کاری میخواهد در دوران ظهور انجام دهد الان شروع کند چون وقتش فرا رسیده و زمینه اش از هر جهت آماده است))

جلسه پایان یافت و همراه با دوستان با دامانی پر از گلهای معارف و حکمتهای ناب بوستان معطر و رنگارنگ علامه حسن زاده آملی با ایشان وداع کردیم و سرمست از شعور مژده ظهور به شهر خود بازگشتیم؛

هر روز که از آن مژده میگذشت، حقیر به حقانیت و عظمت مطلب بیش از بیش پی برده و جلوه های متشعشع از نور ظهور را مشاهده میکردم . اکنون ده سال از آن تاریح میگذرد بخوبی فلسفه شکوه روز افزون انقلاب اسلامی در آینه بیداری اسلامی منطقه و بیداری انسانی جهانی را در مشرق و غرب عالم مشاهده میکنم و بر یقینم، نسبت به اتصال این انقلاب به ظهور کبری امام زمان(عج) افزوده میشود.

 

در این میان باید به حال افرادی تاسف خورد که بحث ظهور صغری را با این استدلال های حکیمانه که از طرف انسانهای بزرگوار و عالمی همچون علامه حسن زاده آملی و چند مرجع بزگوار دیگر بیان شده را فقط به بهانه اینکه در روایات نیامده، غیر علمی اعلام کردند. که البته در جای خود جواب امثال این شبهات غیر علمی داده شده است.

به امید آنروز که چشمانمان به جمال جهان آرای امام عصر(عج) روشن شود و بین الطلوعین ظهور حضرت به حضور آفتاب وجودش در میان آسمان حیات بشری منتقل شود و در رکاب رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای پرچم انقلاب را به حضرتش بسپاریم و مرحله نهایی انقلاب جهانی امام عصر(عج) را نظاره گر باشیم .

پرودگارا! همان گونه که بر ما منت نهاده و دوران و ظهور صغرای حضرت را به ما نمایاندی، توفیق درک دوران ظهور و کبرای آن منجی آخرین را نیز به ما عنایت بفرما!

بارالها! ما را از مجاهدان در رکابش و از شهیدان در مکتبش قرار بده

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

17 ذیقعده 1432

قم المقدسه- حسین نژاد

آخرین ویرایش در

دیدگاه‌ها   

0 #725 کفساب 1396-01-30 11:10
سلام و روز بخیر . عالی بودن
نقل قول کردن
0 #724 آزمون نظام مهندسی 1396-01-29 12:46
بسیار مقاله عالی و جامعی بود .
نقل قول کردن
0 #723 آموزش PHP 1396-01-27 21:27
تشکر مطلب خیلی باحالی بود جانم فدای ایران
نقل قول کردن
0 #722 قالیشویی سعادت اباد 1396-01-23 00:48
باورم نمیشه ولی هر قشری از جامعه هم خوب هست هم بد
نقل قول کردن
0 #721 وکیل 1395-04-13 13:41
اقا بعد از این همه سال هنوز نتونستن 313 یار مومن پیدا کنند. باعث تاسفه. ممنون ادمین
نقل قول کردن
0 #720 آتلیه عکاسی 1395-04-13 13:37
به حق این شبهای عزیز اقا به زودی ظهور کنند. امین
نقل قول کردن
0 #719 تبليغات رايگان 1395-04-05 12:10
ممنون عالی بود ...
ساییتون خوبه ....
نقل قول کردن
0 #718 درب اتوماتیک شیشه ای 1395-04-05 11:42
عالی
خدا قوت
نقل قول کردن
0 #717 تلویزیون شهری 1395-04-05 11:20
آینده از آن امت اسلامی است
موفق و پیروز باشید
نقل قول کردن
0 #716 پشم سنگ 1395-03-26 10:48
بنر هاتون خیلی خوب بودن ممنون
نقل قول کردن
0 #715 انجام پایان نامه 1395-03-23 08:11
عکس بقیه الله؛ لایه بازش رو دارید؟
نقل قول کردن
0 #714 ایفون تصویری 1395-03-17 05:47
ممنون از سایت عالیتون
آدرس بعضی از لینک هاتون خرابن!
نقل قول کردن
0 #713 فروش درب pvc 1395-03-11 13:20
ممنون بابت مقاله خوبتون
تشکر
نقل قول کردن
0 #712 چاپ مقاله 1395-03-01 22:46
موفق باشید با سایت خوبی که دارید
نقل قول کردن
0 #711 پرینتر سه بعدی 1395-02-29 17:41
درود بر شما برای اطلاع رسانی شما
خدا قوت
نقل قول کردن
0 #710 کاغذ دیواری 1395-02-07 17:30
آجرکم الله خیرا جزیلا
من الله توفیق
نقل قول کردن
0 #709 چربی سوز 1395-01-23 01:35
تشکر
نقل قول کردن
0 #708 بازسازی ساختمان 1395-01-22 10:57
اشاالله همتون در روز قیامت روسفید باشید
من الله توفیق
با تشکر بازسازی ساختمان
نقل قول کردن
0 #707 بازسازی ساختمان 1395-01-22 10:54
نون حلال در آوردن درسته سخته ولی دلیل نمیشه بگیم کسانی که از ما احت تر زندگی می کنن از راه حلال در نمیارن
ممنون ز سایت عالی و فرهیختتون
نقل قول کردن
0 #706 کاهش وزن 1395-01-20 00:57
I enjoy what you guys tend to be up too. This type of clever work and exposure!
نقل قول کردن
0 #705 چرم مشهد 1395-01-11 15:09
بسیار ممنونم
نقل قول کردن
0 #704 شال 1395-01-08 02:26
ممنون
نقل قول کردن
0 #703 کفش 1395-01-05 01:58
ممنون
نقل قول کردن
0 #702 مانتو مجلسی 1395-01-03 03:00
ممنونم
نقل قول کردن
0 #701 کولر گازی 1394-12-14 00:55
بسیار متشکرم.
نقل قول کردن
0 #700 ساعت 1394-12-05 02:44
عالی بود.
نقل قول کردن
0 #699 آموزش CATIA 1394-11-30 18:53
بسیار عالی
نقل قول کردن
0 #698 سیم وکابل 1394-11-24 23:24
بسیار ممنونم
نقل قول کردن
0 #697 برند 1394-11-21 02:00
ممنون
نقل قول کردن
0 #696 دوربین مداربسته 1394-08-19 13:14
لایک دارین ممنونم
نقل قول کردن
0 #695 حسین 1391-01-19 00:22
سلام
ایول
ماشاالله عالیه
وقت کنم قشنگ میخونم
الان وقت ندارم
تشکراز حضورتون
نقل قول کردن
+1 #694 مجتبي 1390-11-17 22:05
به نقل از رسول:
با سلام.اگر راست میگویید فقط یک مدرک از وجود داشتن امام زمان بفرستید.لطفا افسانه پردازی نکنید که آنها را بارها شنیده ام. وبگویید اگر امام زمان ولایت تکوینی دارد چرا نتوانست جلوی منفجر شدن مقبره ی پدرش را بگیرد.

با سلام
مَثَل تو به مانند آن كور مادر زاد است كه چون غير از سياهي نمي بيند تمام دنيا را تاريك مي پندارد. آخر من وتو چه مي دانيم مقام رضا چيست؟ دوست عزيز اي كاش كمي مطالعه داشتي اي كاش جدااز مسايل ديني ازحكم عقل كه چون نمي بينيم دليل بر نبودن نيست ، كمي پيروي مي كرديم واينگونه همه چيز را انكار نمي كردي كه چه خوش گفت شاعر"چو نديدندحقيقت ره افسانه زدند"
من هم روزگاري ؛ البته نه به اين شدت؛ مثل تو بودم ولي چون به مطالعه علاقمند بودم با مطالعه روز به روز يقينم به اين مقوله بيشتر
شد . دوست گرامي چطور وقتي يك غربيه به شما بگويد غذايي كه مي خوريد عير بهداشتي است ويا مسموم است ؛ شما به حكم عقل ازخوردن آن غذا منصرف مي شويد حال چگونه است كه اينهمه بزرگان دين وعلم ومعرفت چنين مساله مهم را مي گويند ؛ شما حداقل به حكم عقل ونه دين ؛ در آن تفكر وتجسس نمي كنيد ويكسره راي به ... ميدهيد.محض اطلاع شما تقريبا تمامي اديان چه الهي وچه غير الهي به وجود يك منجي ونجات دهنده كه روزي خواهد آمد اعتقاد دارندآنوقت شما به اين صراحت چنين امر مشهودي را انكار مي كنيد .برپايه كدام دين و مذهب؟ دوست عزيز اگر اغراض سياسي ويا فرقه اي پشت سر گفته هاي شما نيست، لااقل اگر به حكم عقل اندكي مطالعه وتفكر نماييدمطمئن هستم كه نظراتتان صددرصد تغيير خواهد كرد
انشاا... خداوند همه ما راهدايت فرمايد
نقل قول کردن
-13 #693 رسول 1390-10-29 15:55
با سلام.اگر راست میگویید فقط یک مدرک از وجود داشتن امام زمان بفرستید.لطفا افسانه پردازی نکنید که آنها را بارها شنیده ام. وبگویید اگر امام زمان ولایت تکوینی دارد چرا نتوانست جلوی منفجر شدن مقبره ی پدرش را بگیرد.
نقل قول کردن
0 #692 حمید هراتی 1390-08-24 14:20
@};- @};- @};- سلام.عید همه ی شیعیان و دوستان عزیز مبارک...دوستان تو رو خدا یه سر به این سایت بزنید...ضرر نمیکنید...اگه نیایی ضرر کردی...مستند ظهور @};- @};- @};- [-O
نقل قول کردن
+10 #691 حسين 1390-08-10 10:19
..........خدايا همه احوال ما را ميداني.همه آسمان و زمين ملك توست. [-O
..............خ دايا از اعمال خودم بيم دارم.مرا در مسير خودت ياري بفرما. [-O

نقل قول کردن
+7 #690 حسين 1390-08-10 10:06

سلام بر شهدا @};-
سلام بر صالحان @};-
سلام بر ترك كنندگان گناه @};-
سلام بر توبه كنندگان @};-
سلام بر دلهاي مشتاق ولايت @};-
سلام بر انتقام گيرندگان از ظالمين @};-
سلام بر رزمندگان اسلام @};-
نقل قول کردن
+4 #689 ..... 1390-08-10 09:35
به نقل از علی جعفری:

از کامنتی که دوست ما جانباز از اصفهان درج کرده است بسیار مبهوت شدم !
ایشان چند شب پیش آنقدر با دو سه نفری در حال رد و بدل کامنت بودند که ملاحظه کردم بعضی از دوستان از این چت به اصطلاح دو یا سه نفری خسته شده و اعتراض کردند.راستش خودم هم کلافه شده بودم که سعی کردم کمی فضا را عوض کنم.
عوض کردن فضای بحث ها چیزی نیست جز با گفتن یک حرف بی ربط !
بقول خارجی که می گویند By the way یعنی دیگه چه خبر که البته باعث خنده دوستمان ، جانباز از اصفهان شد.
من حداقل دو سال است که بطور متناوب مطالب سایت را می خوانم و بسیار با علایقم سازگار است.اینکه حالا یکی بیاید بگوید جریان انحرافی و یا فلان مساله با اینکه خط سیر عناوین را دنبال میکنم،زیاد در برخی مطالب عمیق نمی شوم.
آنچه بسیار در حال حاضر اهمیت دارد تحولات منطقه ای و بین المللی است.این را آگاهیم که دشمنان برای فتنه گری در داخل و ایجاد شرایط جهت فتنه بیرونی و یا خارجی تلاش می کنند و رسالت ما این است که نگهبان و حافظ دستاوردهای این انقلاب باشیم.
بنظرم دشمنان برای بحث داخلی دارند تلاش می کنند انتخابات اسفند ماه 90 را به چالش بکشانند و از حرفهای دولتمردان آمریکا می توان این را فهمید.ما به همان گفته امام خمینی(ره) عمل می کنیم که وصیت کرده اند در تمام انتخابات جمهوری اسلامی شرکت کنید و نگذارید این انقلاب دست نااهلان بیفتد.
این ها را گفتم که دوست عزیزمان جانباز از اصفهان متوجه باشند که علاوه بر تحولات منطقه ای و بین المللی به عرصه داخلی هم توجه داریم و همه مراقب دستاورد خمینی کبیر(ره) هستیم.ضمنا مسئولین سایت با دوربین های دیدگاهی قوی که دارند اجازه انحراف از مباحث و مطالب این پایگاه مجازی امام زمانی را نخواهند داد وخود در این مسیر تهمتها شنیده اند و به بازداشت رفته اند تا ثابت کنند وابسته به هیچ جریان انحرافی و فاسد نیستند و اگر یک روزی غیر این شد من یکی هیچگاه برای خواندن و مطالعه مقالات به این سایت نخواهم آمد و آنقدر قدرت تشخیص دارم تا سره را از ناسده بشناسم.
التماس دعا

==============
By the way= درضمن

@};- سه صلوات بفرست @};-
نقل قول کردن
+2 #688 سید موسی 1390-08-10 01:59
نقل قول کردن
+3 #687 سید موسی 1390-08-10 01:58
تسبیح صفحه لمسی همراه نسخه 2

تسبیح صفحه لمسی مناسب برای تمام گوشیهای لمسی که از فلش پشتیبانی می کنند.طراحي شده در ابعاد 240*320 پيکسل
-----------------------------------------------------------------------------------
- با قابلیت ذکر تا 9999 بار و شروع مجدد
- امکان ذخیره آخرین تعداد ذکر
- قابلیت تعیین تعداد ذکر
- دارای افکت صوتی
- دارای 9 تم تسبیح مختلف


up.vatandownload.com/images/9l2ztbygx9eon30mpgm1.gif

www.panj-tan.ir/salawati/tasbih2.zip
حجم : 1.39 مگابایت
نقل قول کردن
-4 #686 simorgh 1390-08-10 01:26
به نقل از انسان:

من که تعجب کردم چه زود آقای جانباز از اصفهان غربال شد ;) >:D :D =))
کسی که بصیرتش بلنگه زود و دیر داره اما سوخت و سوز نداره
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

» ابتدای نظرات (725)