رایحه ظهور

نابودي قذافي و اميدواري براي نابودي سفياني قبل از آغاز حركت

من از خبر خروج سفياني ناراحت مي شوم!

» ابتدای نظرات (27)

نابودي قذافي و اميدواري براي نابودي سفياني قبل از آغاز حركت

با سلام و درود بر منتظران و مبشران مهدي فاطمه(عج)

و تبريك به درك واصل شدن دژخيم خونخوار ليبي بر مجاهدان به پاخواسته و مردم ستمديده ليبي و تمام مسلمانان

ديروز خبر بشارت بخش به درك واصل شدن قذافي را كه شنيدم يادم جمله اي از طلبه سيرجاني افتادم ، هرچند پرداختن به اين جمله خود بحثي جدا و مفصل مي طلبد و در نظر داشتم تا بعداً به آن بپردازم ولي چون تناسب بحث خيلي بجاست ، حيفم آمد آن را بيان نكنم.

در ابتدا عرض كنم كه ايشان از پيشروان بحث نزديكي ظهور مي باشند تا جايي كه تمام حركت و جهاد مثال زدني خود در طي سالهاي گذشته بر عليه مفاسد اقتصادي و زمين خواريها را در چارچوب زمينه سازي براي ظهور مي بينند ، به بياني ديگر ايشان بحث عدالت خواهي را فرع بر زمينه سازي براي ظهور دانسته و هدف اصلي از حركت خود را زمينه سازي براي ظهور بيان مي كنند كه اين زمينه سازي را در قالب عدالتخواهي و مبارزه با مفاسد اقتصادي پياده مي كنند.

در بحثي كه با طلبه سيرجاني پيرامون نشانه ها و زمينه سازي براي ظهور داشتيم ، ايشان جمله اي گفتند كه حقيقاً براي بنده تازگي داشت و موجب تعجبم شد ، ايشان فرمودند اگر روزي من بشنوم كه سفياني خروج كرده ، در ابتدا ناراحت مي شوم كه ما شيعيان نتوانستيم آنچنان خوب عمل كنيم كه از خروج سفياني جلوگيري كنيم و امام زمان(عج) را بدون سفياني بياوريم.

حقيقت اين است كه اين صحبت هم متكي بر دلايل عقلاني است و هم  دلايل روائي ، يعني واقعاَ مي شود چنين واقعه درخشاني صورت بگيرد. همانگونه كه طلبه سيرجاني هم گفتند اين مسئله ريشه روايي هم دارد و وقتي از امام معصوم(ع) در مورد بدا در خروج سفياني سئوال مي شود ، ايشان مي فرمايند بله امكان دارد و وقتي سئوال كننده در مورد بداء در اصل ظهور سئوال مي كند ، امام معصوم(ع) آن را رد كرده و مي فرمايند كه آن از مواعيد الهي است و مواعيد الهي تخلف ناپذير است.

مطمئناً خداوند متعال هيچ امري را بر بشر اجبار نكرده و نخواهد كرد و بشر با اختيار و تلاش خود قادر بر تغيير در هر امريست ، يكي از اين امور كه اتفاقاً ارتباط كامل با خواست و اراده و حركت و دعاي مردم دارد بحث ظهور است كه خروج سفياني نيز در اين مجموعه قابل بررسي مي باشد.

به نظر مي رسد ، شرايط ، زمان ، شدت و تلفات خروج سفياني با قواعدي پيچيده ، ارتباط مستقيم با عملكرد جبهه حق دارد ، يعني عملكرد ضعيف جبهه حق ، خروج پرقدرت سفياني و عملكرد قدرتمند جبهه حق ، خروج ضعيف سفياني را در پي دارد تا جايي كه حركت همه جانبه و فراگير و عميق مسلمانان حتي مي تواند حركت سفياني و جريانش در هنگام ظهور را در نطفه خفه كرده و از تلفات و آسيب هاي شديد آن بكاهد.

اگر نگاهي به نشانه ها و قواعد ظهور داشته باشيم و تحولات جاري در جهان كه تغييرات عظيم در پي داشته و بيداري و حركت عظيم اسلامي كه منجر به حاكميت جهاني مستضعفين خواهد شد و اكنون شروع شده است را بررسي كنيم ، درخواهيم يافت كه اميد به تضعيف حركت سفياني چندان دور از انتظار نيست.

درخشش ملت به پا خواسته ايران در طي سه دهه گذشته و روشن كردن فضا ، بيداري و حركت تاريخي ملتهاي مسلمان ، مقاومت قابل تحسين مردم سوريه و حكومت آن در برابر فشارهاي استكبار و مزدورانش ، حركت مردمي، بصيرت و ارادت به جريان مقاومت مردمي در سوريه ، اردن ، لبنان و فلسطين كه بعنوان محل خروج سفياني ذكر مي شود ، (كه حتي برخي از سران مزدور اين كشورها را مجبور به كرنش و همراهي با حركت اسلامي كرده است )، همه و همه اين اميدواري را ايجاد مي كند كه خروج سفياني ضعيف تر از آنچه در روايات بيان گرديده است رخ دهد هرچند برخي از افرادي كه همت هاي بلند دارند مانند ، برخي  از بزرگان و سران حق تلاش و آرزو دارند كه حركت سفياني در نطفه خفه شده و اين فتنه بزرگ بدون تلفات سنگين رفع گردد.

مطمئناً بنا بر قوانين و سنن الهي كه بشر را بر زندگاني و حيات و جامعه ي خود مختار قرار داده است ، اين مسئله امري قابل انجام است به شرط آنكه شرايط آن كه بيداري و حركت مردمي در سطح منطقه می باشد، شكل بگيرد.

از خداوند متعال عاجزانه درخواست داريم تا به ما چنان قدرت و بصيرتي عطا فرمايد تا آنچنان كه طلبه سيرجاني آرزو دارد مقدمات ظهور را بدون خروج سفياني فراهم كنيم و شر اين عنصر جنايتكار ، با حركت مردمي ، قبل از آغاز شرارت و جنايتش از سر مسمانان برطرف گردد.

دیدگاه‌ها   

0 #27 قم 1391-03-15 15:24
يه کمي مطالعه کن پسر خوب.
نقل قول کردن
0 #26 ابراهيم دلشاد 1390-09-02 07:46
خدايا زرتشتيه هر روز جمعه به من پيام ميده ميگه پس چي شد نيومد؟ مسيحيه با لحن تمسخرانه ميگه شايد يكشنبه مياد.وهابيه احمق ميگه كجاست تير بارانش كنم خدايا خودت گفتي انسان ضعيف خلق شده است من ديگه طاقت ندارم زماني اين دعارا ميكنم كه اشك چشمم صفحه كليدم را خيس كرده است خدايا زود بيارش و رو سفيدمان كن (آمين يا قهار)
نقل قول کردن
0 #25 ابراهيم دلشاد 1390-09-02 07:33
من تعجب ميكنم كه بعضي ها بقول مرحوم كافي هنوز نميدونند الف گرده يا دراز نظر متخصصانه وكارشناسانه ميدهند اينا به اعتقادات مردم ضربه محكمي ميزنند
نقل قول کردن
0 #24 ابراهيم دلشاد 1390-09-02 07:19
اگر حرف اون طلبه سيرجاني صحيح باشه و امام زمان بدون سفياني ظهور كنه . كلام معصوم كه فرمودند سفياني از نشانه هاي حتمي ظهوره دروغ از آب درمياد. مطمعنا اگه اقا بدون سفياني بياد تو اعتقادات ما خلل ايجاد ميشه (تازه خدا حرف معصوم را رد نمي كند) پس من قبول ندارم سفيانيي بايد باشه
نقل قول کردن
0 #23 عباس غیرتمند 1390-08-26 20:25
خروج سفیانی که به این سادگی نیست بعد از زلزله مهیب دمشق صورت می گیرد که طبق روایت 100هزار نفر کشته می شود آن وقت اشغال سوریه کار آسانی است مگر اینکه بگوییم خداوند آن زلزله را بردارد. تازه چرا کسی در مورد زلزله (زوراء) یا همان تهران چیزی نمی نویسه؟ چون خیلیهاتون توی تهران هستید.میگید ان شاءالله روایت جعلی باشه نه؟ :D
نقل قول کردن
+1 #22 حاج مراد 1390-08-08 14:00
1.قيام سفياني 2.حركت سيد خراساني و سيد يماني 3.قتل نفس زكيه در مدينه 4.خسف بيدا كه هم از نشانه هاي حتمي بوده و هم حجت حركت از مكه براي امام زمان (ع) ميباشد.با اين نظر و ارزوي شيطاني 4 نشانه حتمي ظهور را باطل و فرمايشات امامان معصوم(ع) را نيز به صخره ميگيريد.چون همي اين نشانه ها در مسير حركت سفياني و به جهت مقابله با ان خواهد بود.چگونه اظهارات يك ادم جاهل و تند رو قطعا مقام برست(در اينده خواهيد ديد) اينگونه شهد دل شما شده؟بدعتي را هم كه شماها مدام به مصلخ ميبريد يك احتمال يا يك استثنا ميباشد نه يك قاعده و قطعا نمي توانيد به دلخواه نفس خويش تما حتميات را باطل نماييد.با اينكه يقين دارم شماها موظفيد به امر شيطان تا ظهور به اين لجاجت ها ادامه دهيد.
نقل قول کردن
+4 #21 حاج مراد 1390-08-08 13:38
يعني با نابودي سفياني ديگر نيازي به سيد خراساني و يماني نبوده و شعيب ابن صالح به تنهايي براي ظهور كافيست؟شعبب شماها هم غير از دجال قطعا كس ديگري نميباشد.اگر ذره اي شك داشتم كه مديران و ليدرهاي اين سايت جاهل يا نااگاه هستند برايشان مفصل توضيح ميدادم.لذا چه كنم كه همين حركت ها هم از نشانه هاي قطعي نزديك ظهور است.اين مطلب را هم صرفا جهت اگاهي مومنين متقي نوشتم.
نقل قول کردن
-1 #20 منتظر 1390-08-03 21:57
@};- @};- @};- با سلام مستند بشارتهای ظهور بزودی(بعد از مشاوره با علما)در سراسر کشور پخش خواهد شد منتظر باشید.
پیش نمایش مستند رو از اینجا دانلود کنید و یه سر هم به وبلاگ بزنید مستند بشارتهای ظهور کاری از گروه منتظران نور
@};- www.aparat.com/v/4532bc679af69697727b802372e55c7f59009
نقل قول کردن
+2 #19 نالايق 1390-08-03 17:56
دوستان سلام
خسته نباشيد
عرض كنم كه بنده خيلي وقت پيش كه سايت با نام "ظهور بسيار نزديك است" فعاليت مي‌كرد، از بينندگان ثابت سايت بودم ولي بعد از جرياناتي كه پيش اومد و در نهايت منجر به تعطيلي سايت شد چونكه خود آقاي سيجاني رسما تعطيلي سايت رو اعلام كرد ديگه به سايت سر نزدم . تا حالا كه بصورت اتفاقي متوجه فعال بودن سايت شدم و راستش از اين موضوع كمي متعجب شدم .
خواستم اگه ميشه يكي از دوستان كه حال و حوصله‌ و وقتشو داره بطور خلاصه برام توضيح بده كه سايت چه مدت تعطيل بود؟ فعاليت سايت مجددا كي شروع شد؟ مسائل قضائي و سياسي مطرح شده به كجا رسيد؟ فيلترينگ سايت در چه وضعي هستش؟ و .....
ممنونم
نقل قول کردن
+2 #18 کیان نراقی 1390-08-03 16:14
عاشقتم علی اصغر
حال و هوای آدمو عوض میکنی
ایشالا همینطور میشه @};-
نقل قول کردن
+3 #17 حسین 1390-08-02 11:50
سلام دوستان.اینا مهمه و قطعا از نشانه های ظهوره اما مهمتر از اون خودسازی و عشق به همنوعه.امام زمان مهمترین کارش اینه که تو و من میشیم بنده ی واقعی خدا.پس از همین امشب نماز شب و دعا خوندن رو شروع کنیم.شریط ظهور به من و تو بستگی داره اگه خوب باشیم امام زمان زود میاد اگه بد باشیم مطمین باشین نمیاد.حدیثی از امام زمان رو بگم که فرمود:هیچ چیز مانند گناه شما شیعیان ظهور را به تاخیر نمی اندازد.دوستان ما شیعه ایم و تک تک اعمال ما تو عالم موثر چون ما بر حقیم.تو رو خدا خوب باشین و از گناه دوری کنین(با خودم هم هستم) تا امام زمان زودتر بیاد بخدا داغ جدایی زندگی رو تلخ کرده.با همگان به سر شود----(بخدا قسم)بی تو بسر نمیشود
نقل قول کردن
0 #16 منتظر 1390-08-01 22:06
مستند بشارتهای ظهور بعد از آخرین تغییرات بزودی در سطح کشور پخش خواهد شد
دموی زیبای بخشهای مختلف مستند بشارتهای ظهور برای دانلود گذاشته شد. در وبلاگ زیرmontazeran-noor.mihanblog.com
حتما ببینید
@};- @};- @};-
نقل قول کردن
-1 #15 راد 1390-08-01 21:08
به نقل از سلمان:
با سلام
به نظر من آمریکایی ها و اروپایی ها بین انقلابیون لیبی مزدور گذاشته بودند تا کلک قذافی را بکنند تا قضیه به میز محاکمه کشیده نشه.
دلایل این موضوع را در لینک زیر ببینید:
islamismworld.persianblog.ir/post/33/

البته با مرگ قذافی دلیل اشتباه بودن امر مصداق یابی نیز مشخص شد و مشخص شد وقتی سید علی می فرماید مصداق یابی اشتباه است دلیل دارد و این هم دلیلش.

انتشار عمومی نتايج مصداق يابی اشکال دارد نه اينکه بصورت محققانه روی نشانه ها کار کرد تا افراد کليدی برهه منتج به ظهور را شناسايی کرد. والا چه دليلی داشت ائمه سلام الله عليهما اينهمه مشخصه درباره شخصيتهای عصر ظهور بيان کنند؟!!
آنچکه منظور آقا هست [به نظر حقير] اين است که اين مسئله تبديل به دغدغه در بين منتظران نشود و اينکه اگر پس از مصداق يابی، مصداق شخصيتهای عصر منتهی به ظهور يافت نشد جامعه دچار رخوت و سستی نشود و اشتياقش زايل نشود و ....
نقل قول کردن
+4 #14 قرآني 1390-08-01 19:46
سلام بنظرم با مرور بر كتاب هاي ظهور به اين نتيجه مي رسيم كه حمله تركيه به سوريه قريب الوقوع است آقاي كوراني در عصر ظهور نوشته اند كه بعيد است تركها به شام هجومي ببرند بلكه شايد منظور روس ها باشند . ولي طبق اخبار همان ترك ها ظاهرا درست است! آقاي سيجاني نظرتان چيست؟
نقل قول کردن
+7 #13 سلمان 1390-08-01 15:09
با سلام
به نظر من آمریکایی ها و اروپایی ها بین انقلابیون لیبی مزدور گذاشته بودند تا کلک قذافی را بکنند تا قضیه به میز محاکمه کشیده نشه.
دلایل این موضوع را در لینک زیر ببینید:
islamismworld.persianblog.ir/post/33/

البته با مرگ قذافی دلیل اشتباه بودن امر مصداق یابی نیز مشخص شد و مشخص شد وقتی سید علی می فرماید مصداق یابی اشتباه است دلیل دارد و این هم دلیلش.
نقل قول کردن
+3 #12 فريد 1390-08-01 15:00
شرمنده كه اين آرزو را ندارم. ولي براساس احاديث خروج سفياني پر از بركت است. كشته شدن ابقع و اصهب كافر و نبرد قرقيسيا كه بسياري از دشمنان امام زمان از جمله نيروهاي سفياني آن جا كشته مي شوند از بركات آن است. در ضمن خسف بيدا و بشير و نظير نيز از بركات آن مي باشد. البته اميدوارم شهداي مقابله با سفياني حداقل باشند. زيرا به نظر من امام زمان به شهادت طلباني كه پايه هاي حكومتش را قوام بخشند بيشتر احتياج دارد تا خون شهدا.
نقل قول کردن
+6 #11 راد 1390-08-01 10:29
سلام آقای سيجانی

حال که قذافی کشته شد پس تکليف آنهمه تحليلهای شما درباره پرچمهای آفريقا به سرکردگی سرهنگ قذافی چه ميشود؟!!!!!!

شايد به برکت روشنگريها و بصيرت جبهه حق چنين مقدر شده بود اما به قضای الهی نرسيد. شايد هم تحليلهای شما اشتباه بوده است!

علت هرچه که باشد فکر می کنم درسی برای همه ما دارد و آن اينکه اينقدر بی مهابا هر تحليلی که به ذهنمان می رسد را منتشر نکنيم مگر آنکه دلايل مبرهن و قطعی بر تحقق آن داشته باشيم.

معهذا با اتفاقی که افتاد تحليلهای شما در رابطه با سرهنگ بيشتر بوی فيلمنامه فيلمهای سينمايی را گرفته است . ميطلبد تا به اشتباهات خوتان اعتراف نماييد و اذهان دوستان را روشن نمايد تا خدای ناکرده سرخورده نشوند و نسبت به اصل ظهور برايشان ابهامی بوجود نيايد.

اميدوارم بتوانيم به اشتياق وافرمان برای ظهور حضرت لجام بزنيم وگرنه چونان اسبی رميده نه تنها فايده ای نخوهد داشت بلکه برای امت اسلامی مهلک نيز خواهد بود.

موفق باشيد.

ضمناً در کل منکر فوايد حرکت شما نيستم!

راد
نقل قول کردن
+5 #10 علی لطفی 1390-07-30 22:03
فردا-دحوالارض، مطابق با بیست وپنجم ماه ذوالقعده، روزی که خداوندبانظربه کره زمین،به جهان خاکی حیات بخشید.
ازاین روز،بخش هایی ازکره زمین ـ که سراسرازآب بود ـ شروع به خشک شدن نمودتاکم کم به شکل ربع مسکون امروزدرآید. مطابق روایات،اولین نقطه ای که اززیرآب سربرآوردمکان کعبه بیت ا... الحرام بود.
اعمال این روز:روزه-نمازود عای مخصوص این روز-زیارت امام رضا(ع)-غسل
به امیدفرج مولا""
نقل قول کردن
+6 #9 علی لطفی 1390-07-30 22:00
5شنبه ای که خبره نابودی قذافی ملعون رو شنیدم خیلی خوشحال شدم
ولی وقتی امروز خبره مردن لاشخور عربستان رو شنیدم دیگه خیلی به آینده از پیش بیشتر امیدوار شدم
انشالله روزی باشه که برای بقیه وبرای امام حسن(ع)حرم بسازیم
انشالله با مولامون بریم کربلا
به امید او روز زیبا
التماس دعا
نقل قول کردن
+4 #8 مسعود 1390-07-30 13:34
به نقل از ناظر:
آقای سیجانی عزیز یعنی این همه تأکید رهبر عزیزم در 18 تیر امسال بر انحرافی بودن این بحثها در شما هیچ تأثری نگذاشت؟ چگونه باور شود شما ولایی هستید مگر ایشان صراحتا نفرمودند «نمی توان گفت در این نزدیکی ها اتفاق میافتد» شما سخن ایشان را رها کرده باز حرف نزدیکی ظهور میزنید کلاه که نداری کتت را قاضی کن این سخنان با صراحت سخن مقتدای ما در تعارض است فکری به حال خودت کن یا دیگران را که می گویند تحت تاثیرافکار مشایی هستی متهم به بی انصافی نکن.واقعا شما را به کمی تأمل در روایات دعوت می کنمامام قسم خورده است که سفیانی والله من المحتوم یا در جواب کسی که همین آرزو داشت و می گفت بدون سفیانی امام بیاید فرموده اند إِنَّ أَمْرَ الْقَائِمِ حَتْمٌ مِنَ اللَّهِ وَ أَمْرُ السُّفْيَانِيِّ حَتْمٌ مِنَ اللَّهِ وَ لَا يَكُونُ قَائِمٌ إِلَّا بِسُفْيَانِي‏ بحار الانوار ج‏52، ص: 182
آن وقت شما حرف امام را رها کرده به حرف فلان سیرجانی گوش می دهی کمی فکر کن ببین کجا می روی خلقی را نیز که به تو اعتماد دارند گمراه نکن.

شرم آوره که سخنان معظم له را در جهت تخریب دیگری و به کرسی نشاندن حرف خود تقطیع میکنید.ایشان نقل به مضمون فرمودند نه میتوان گفت خیلی نزدیک است و نه میتوان گفت خیلی دور است.خداوند عقل داده که استفاده کنیم . منظور ایشان جلوگیری از شتابزدگی و همچنین خمود بوده است.باید همواره آماده بود اما با پرهیز از انطباقات غیر اصولی علی الخصوص بر افراد.اما در هیچ جا تحلیل آنهم بصورت احتمالی نفی نشده است.
نقل قول کردن
+2 #7 بنده كوچك خدا 1390-07-30 12:52
اما با توجه به مطالبي كه اينجانب در كتابهاي مختلف(عصر ظهور، شش ماه پاياني، روزگار رهايي) و منابع اينترنتي خوانده ام خروج سفياني از علائم حتميه است كه بدا در آن راه ندارد. لطفا در اين مورد توضيح دهيد.
مطالب زير را از وبلاگ تاريخ و آينده عينا كپي مي كنم(البته همين مطالب را در كتابهاي فوق الذكر بشخصه خوانده ام):

امام سجاد علیه‌السلام در حدیث معتبری فرموده¬اند:
«... إنّ أمر القائم حتم من الله و أمر السفیانی حتم من الله و لایکون قائم إلا بسفیانی»
... قیام قائم از ناحیۀ خداوند قطعی است و خروج سفیانی نیز قطعی است. هرگز قیام قائم بدون سفیانی نخواهد بود.

از جمله در روایتی از امام صادق ع نقل شده است:

السُّفْیَانِیُّ مِنَ الْمَحْتُومِ وَ خُرُوجُهُ فِی رَجَب‏.
سفیانی از علایم حتمی است و قیام او در ماه رجب خواهد بود.
و نیز امام باقر علیه‌السلام در تفسیر آیه ﴿ثم قضی اجلا و اجل مسمی عنده﴾ فرمودند:
«أنهما أجلان: أجل محتوم و اجل موقوف. فقال له حمران: ما المحتوم؟ قال: الذی لایکون غیره. قال: و ما الموقوف؟ قال: الذی لله فیه المشیۀ. قال حمران: انی لارجو أن یکون أجل السفیانی من الموقوف! فقال أبوجعفرعلیه‌الس لام: لا والله أنه لمن المحتوم».
آنهادو اجل‌اند: اجل محتوم و تغییرناپذیر و اجل موقوف و مشروط. حمران پرسید: اجل محتوم چیست؟ فرمود: اجلی که جز آن نخواهد شد. حمران عرض کرد: اجل موقوف و مشروط چیست؟ فرمود: آنچه اراده خداوند در آن راه دارد و قابل تقدیم و تاخیر و برطرف شدن است. حمران عرض کرد: امیدوارم قیام سفیانی از علایم موقوف و مشروطی باشد که بدا در آن راه دارد! امام فرمودند: به خدا سوگند که چنین نیست، او از علایم حتمی است.
در این روایت، امام علیه‌السلام اجل مسمّا را به اجل محتوم تفسیر کرده اند، و سپس سفیانی را جزو محتوم ها دانسته‌اند.

و نیز در حدیث دیگری فرموده اند:
«إن من الامور أمورا موقوفة و ُامورا محتومة. و أن السفیانی من المحتوم الذی لابدّمنه»؛
برخی از امور موقوف و مشروط اند و برخی محتوم و تغییر ناپذیر، و سفیانی از علایم حتمی است که بی¬تردید رخ خواهد داد.
نقل قول کردن
-2 #6 راد 1390-07-30 11:13
راستی اين هم آدرس ايميل بنده هست تا خدای ناکرده ابهامی بوجود نيايد:
نقل قول کردن
+2 #5 راد 1390-07-30 11:10
سلام آقای سيجانی

حال که قذافی کشته شد پس تکليف آنهمه تحليلهای شما درباره پرچمهای آفريقا به سرکردگی سرهنگ قذافی چه ميشود؟!!!!!!

شايد به برکت روشنگريها و بصيرت جبهه حق چنين مقدر شده بود اما به قضای الهی نرسيد. شايد هم تحليلهای شما اشتباه بوده است!

علت هرچه که باشد فکر می کنم درسی برای همه ما دارد و آن اينکه اينقدر بی مهابا هر تحليلی که به ذهنمان می رسد را منتشر نکنيم مگر آنکه دلايل مبرهن و قطعی بر تحقق آن داشته باشيم.

معهذا با اتفاقی که افتاد تحليلهای شما در رابطه با سرهنگ بيشتر بوی فيلمنامه فيلمهای سينمايی را گرفته است . ميطلبد تا به اشتباهات خوتان اعتراف نماييد و اذهان دوستان را روشن نمايد تا خدای ناکرده سرخورده نشوند و نسبت به اصل ظهور برايشان ابهامی بوجود نيايد.

اميدوارم بتوانيم به اشتياق وافرمان برای ظهور حضرت لجام بزنيم وگرنه چونان اسبی رميده نه تنها فايده ای نخوهد داشت بلکه برای امت اسلامی مهلک نيز خواهد بود.

موفق باشيد.

ضمناً در کل منکر فوايد حرکت شما نيستم!

راد
نقل قول کردن
-3 #4 ناظر 1390-07-30 09:14
آقای سیجانی عزیز یعنی این همه تأکید رهبر عزیزم در 18 تیر امسال بر انحرافی بودن این بحثها در شما هیچ تأثری نگذاشت؟ چگونه باور شود شما ولایی هستید مگر ایشان صراحتا نفرمودند «نمی توان گفت در این نزدیکی ها اتفاق میافتد» شما سخن ایشان را رها کرده باز حرف نزدیکی ظهور میزنید کلاه که نداری کتت را قاضی کن این سخنان با صراحت سخن مقتدای ما در تعارض است فکری به حال خودت کن یا دیگران را که می گویند تحت تاثیرافکار مشایی هستی متهم به بی انصافی نکن.واقعا شما را به کمی تأمل در روایات دعوت می کنمامام قسم خورده است که سفیانی والله من المحتوم یا در جواب کسی که همین آرزو داشت و می گفت بدون سفیانی امام بیاید فرموده اند إِنَّ أَمْرَ الْقَائِمِ حَتْمٌ مِنَ اللَّهِ وَ أَمْرُ السُّفْيَانِيِّ حَتْمٌ مِنَ اللَّهِ وَ لَا يَكُونُ قَائِمٌ إِلَّا بِسُفْيَانِي‏ بحار الانوار ج‏52، ص: 182
آن وقت شما حرف امام را رها کرده به حرف فلان سیرجانی گوش می دهی کمی فکر کن ببین کجا می روی خلقی را نیز که به تو اعتماد دارند گمراه نکن.
نقل قول کردن
-5 #3 ناظر 1390-07-30 09:03
نقل قول کردن
+6 #2 کربلایی مهدی 1390-07-29 13:25
راز محبت مولانا امام خامنه ای
بسم الله الرحمن الرحیم

ان الذین آمنوا و عملوا الصالحات سیجعل لهم الرحمن وداً . (سوره مریم /آیه 96)

کسانی که ایمان آورده و عمل صالح انجام داده اند خداوند رحمن محبت آنها را در دلها می افکند .

باشد که به دریا برسد کوشش این رود همپای تو پرچم بسپاریم به موعود
u313.vcp.ir/index.php?viewpost=w1103fr220a
نقل قول کردن
+8 #1 کربلایی مهدی 1390-07-29 13:24
راز محبت مولانا امام خامنه ای
بسم الله الرحمن الرحیم

ان الذین آمنوا و عملوا الصالحات سیجعل لهم الرحمن وداً . (سوره مریم /آیه 96)

کسانی که ایمان آورده و عمل صالح انجام داده اند خداوند رحمن محبت آنها را در دلها می افکند .

باشد که به دریا برسد کوشش این رود همپای تو پرچم بسپاریم به موعود
u313.vcp.ir/index.php?viewpost=w1103fr220a
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به گروه فرهنگی مبشران ظهور می باشد